OAKLEY

Sportovní brýle OAKLEY

Legendární americké brýle značky Oakley zaujmou svým designem, který je doplněn použitím nejkvalitnějších materiálů a skvělým zpracováním. Obroučky, vyrobené z polymerů patentovaných firmou Oakley, jsou velmi lehké a přítom odolné vůči deformaci i nárazu. Křišťálově čistá optika, zprostředkovaná nenapodobitelnými slunečními filtry Vás ohromí při prvním pohledu přes sportovní brýle Oakley. Těm, co trpí oční vadou, nabízí možnost zhotovení sportovních dioptrických brýlí s autentickými slunečními filtry značky Oakley.

Srbský tenista Janko Tipsarević (toho času 9. v žebříčku ATP) spolupracuje se značkou OAKLEY již řadu let. V současnosti spoléhá na model OAKLEY Fast Jacket XL. Používá celou řadu slunečních filtrů, ale nejvíce si oblíbil samozabarvovací skla.

O brýlích OAKLEY řekl:

"Brýle jsem začal nosit pouze jako ochranu proti slunci. Na začátku to bylo zvláštní, ale od chvile, kdy si na ně při hře zvyknete, je to mnohem snažší...Později jsem zjistil, že potřebuji dioptrickou korekci a zkusil kontaktní čočky, ale nefungovalo to. V OAKLEY mi dlouhou dobu doporučovali samozabarvovací skla. Nyní nemohu hrát (ani žít) bez nich.

 

 

 

Dioptrické sportovní brýle OAKLEY je možno zhotovit v rozmezí cca. +6,00 až -6,00 dioptrií, v závislosti na vybraném modelu. Zhotovení včetně případné cylindrické korekce je samozřejmostí.

Na obrázku vidíte model OAKLEY Flak Jacket XLJ se zabroušenými dioptriemi. Skla jsou z materiálu Trivex, který je absolutně nejbezpečnější pro použití do sportovních dioptrických brýlí. Jsou samozabarvovací, opatřená speciálním filtrem proti oslnění a pro zvýšení kontrastu. Jedinečná povrchová úprava samezuje usazování nečistot a snižuje možnost zamlžení.

 

Pro více informací a možnostech zhotovení dioptrických brýlí OAKLEY pište na info@sportoptik.cz nebo volejte +420 734 466 082